Наша місія: Надати кожному покупцеві високий рівень сервісу, широкий асортимент продукції та конкурентні ціни.

Ключові цінності компанії:

1.Безпека.

Для нас цей термін складається з безпеки на робочому місці, безпечного водіння та дотримання правил безпеки у повсякденному житті;

2.Повага до людей та навколишнього середовища.

Кожен співробітник компанії має з повагою ставитись до оточуючих та до навколишнього середовища;

3.Оперативність, ефективність та відповідальність.

Ми прагнемо вирішувати поточні питання оперативно, ефективно та відповідально;

4.Командна робота.

Завдяки командній роботі ми досягаємо синергії у виробничих процесах компанії;

5.Сталий безперервний розвиток.

Ми постійно навчаємось та вдосконалюємось. Розширюємо список послуг та вдосконалюємо їх якість.

Наша компанія спеціалізується на поставці запасних частин і витратних матеріалів до техніки Case, а також займається технічним обслуговуванням та ремонтом техніки на базі або мобільними майстернями на місці поломки.

На складі маємо широкий асортимент запчастин, як оригіналу так і замінників відомих брендів з Європи , Америки та інших держав — для комбайнів, тракторів, зернових та кукурудзяних жниварок.

Доставка запчастин здійснюється в зручний для клієнта час та спосіб (з складу ,будь якими перевізником, автобусам або машиною )

На основі багаторічного досвіду роботи в сільському господарстві наша компанія проводить що місячно поновлення складських запасів, що забезпечує постійну наявність запчастин для ремонту двигунів, КПП, паливної системи, електричної, гідравлічної та інших систем.

Як відомо, збирати по крупицях складні механізми - це завжди дуже трудомісткий процес, який потребує ретельного контролю. Саме з цього ми виходимо виконуючи нашу роботу: починаючи з підбору запчастин, потреба в яких існує у клієнта, і закінчуючи ремонтом вузлів і агрегатів.

Основа компанії - «КРУПА». Це не тільки символ трудомістких процесів і оптимізації, але і прізвище засновника та керівника - Крупа Володимира Миколайовича.

«І К» - це звичайно ж наша команда професіоналів, а саме: інженери, менеджери, експедитори та інші співробітники (крупиці), кожен з яких становить невід’ємну частину компанії, механізму.

Наша компанія спеціалізується на постачанні запасних частин і витратних матеріалів до техніки Case, а також займається технічним обслуговуванням і ремонтом даної техніки, як в оснащеному всім необхідним обладнанням стаціонарному боксі, так і за необхідністю на місце поломки виїжджає мобільна майстерня.

На складі завжди у наявності широкий асортимент як оригінальних запчастин до комбайнів, тракторів, зернових і кукурудзяних жниварок, так і їх якісні аналоги відомих брендів зі всього світу.


На основі багаторічного досвіду роботи ми точно знаємо, що саме необхідно нашим клієнтам.

Під час збирання зернових наша експедиторська служба працює для Вашої зручності. Доставка товару по Україні здійснюється в будь-який час не лише фірмами-перевізниками, а й автобусами, потягами. Окремо можемо виконати адресну доставку.

Переваги нашої компанії:

  1. Підбір запчастин до будь-якого виду сільськогосподарської техніки Case.
  2. Надання індивідуальних консультацій з експлуатації техніки Case.
  3. Великий вибір як оригінальних запчастин, так і їх аналогів в різній ціновій категорії.
  4. Постійне оновлення складських запасів
  5. Компанія несе відповідальність за якість запчастин.
  6. Доставка запчастин відбувається в зручний спосіб для клієнта.

Девіз Нашої Компанії:

Задоволений клієнт, при оптимальних витратах - Максимум експлуатації с/г техніки ".