Наша компанія ТОВ "КРУПА І К" спеціалізується на поставці запасних частин і витратних матеріалів до техніки Case (понад 10 тис. позицій в наявності на складі). На основі багаторічного досвіду роботи щомісячно проводиться поновлення складських запасів, що забезпечує постійну наявність запчастин. Також наша компанія займається технічним обслуговуванням та ремонтом техніки Case як на власній базі у м.Дніпро, так і мобільними майстернями на місці поломки.

Великий вибір запчастин
Мы выполняем поставки как оригинальных запасных частей на технику Case, так и их аналогов высочайшего качества Американского и Европейского производства.
Доставка
Доставка запчастин здійснюється в зручний для клієнта спосіб та час (зі складу у м. Дніпро, будь-якими компаніями-перевізниками, автобусами, потягами та інше).

Технічний сервіс

Всі наші сервісні спеціалісти мають вищу технічну освіту та багаторічний досвід роботи з технічного обслуговування та ремонту техніки Case. Сервісна майстерня оснащена повним комплектом необхідного обладнання та інструментів для проведення робіт із капітального ремонту двигунів, КПП, паливної, електричної та гідравлічної систем. Також у наявності мобільні майстерні, за допомогою яких наші сервісні спеціалісти можуть провести діагностику роботи техніки та надати послуги по усуненню несправностей на базі клієнта по всій території України.