Ремонт форсунок Case

Форсунки Case (Кейс) використовуються для ефективного дозування вприскування палива в камеру згоряння. Якщо ж деталь приходить в непридатність, то разом з цим паливна система починає працювати некоректно, як і вся техніка.

Слід зазначити, що згадана деталь завжди знаходиться в агресивному середовищі, а значить рано чи пізно буде потрібно ремонт форсунки Case або ж повна заміна, що набагато дорожче. Щоб техніка завжди працювала справно, важливо регулярно проводити технічне обслуговування і довіряти заміну будь-яких комплектуючих майстрам з багаторічним досвідом.

Основні причини поломки форсунки

Форсунки далеко не завжди ламаються через інтенсивної роботи. Поширеними проблемами є:

  1. Низька якість палива. Домішки впливають негативно, забиваючи розпилювач пального. Таким чином порушується дозування і загальна подача палива;
  2. Шлюб або ж використання неоригінальних запчастин. Деталь просто не витримає умов експлуатації.
  3. Різні пошкодження механічного характеру. Зазвичай це трапляється через некоректну роботу інших систем.

Як же визначити, коли потрібен ремонт насос-форсунок Case?

  • При русі техніки спостерігаються поштовхи або ривки;
  • Велика кількість вихлопних газів при роботі;
  • Істотно слабшає тяга;
  • Можуть приходити в непридатність циліндри;
  • Вихлопні гази чорного або сизого забарвлення.

Вартість ремонту насос-форсунок Case

Ціна на послуги професіоналів прямим чином залежить від занедбаності і кількості ремонтних робіт. Можна сказати, що кожна діагностика і ремонт - особливі для кожного окремого випадку.

Ремонт форсунок Кейс в Україні недорого запропонує компанія «Крупа і К», що спеціалізується на запчастинах і лагодження фірмової сільськогосподарської техніки. Доступний і ефективний ремонт має на увазі не тільки наявність спеціальних інструментів, а й багаторічний досвід в сфері обслуговування.

Робота починається з демонтажу форсунки і її діагностики. Таким чином можна визначити причину несправності і ступінь пошкодження деталі. Найкраще проводити діагностику на працюючому двигуні.

Кваліфіковані менеджери «Крупа і К» нададуть розширену консультацію, щодо ремонту форсунок Кейс, допоможуть підібрати необхідні запчастини, а також нададуть повну інформацію про вартість. Звернемо увагу, що актуальна ціна стане відома після діагностики і виявлення причин несправності.

Послуги