Ремонт двигуна Cummins, Iveco

Двигуни Cummins відрізняються довговічністю і надійністю. Американська компанія займається їх виробництвом з 1919 року. Про італійських моторах Iveco можна сказати те ж саме, проте навіть найкраща техніка рано чи пізно потребує ремонту. Нічого дивного, адже двигуни часто працюють на знос не тільки в агресивному середовищі, а й без належного обслуговування.

Ремонт двигуна Cummins, Iveco потрібно в разі виходу певних вузлів з ладу, заміни паливних форсунок, витраченого ресурсу деталей. У запущених випадках необхідно вже звертатися за послугами капітального ремонту.

Основні причини поломки двигунів Cummins, Iveco

Їх досить багато і особливо характерні вони для сільськогосподарської техніки через високі навантажень і роботи в агресивному середовищі.

 1. Перегрів. Якщо система охолодження працює несправне, двигун починається працювати в неприпустимо високих температурах.
 2. Обрив ременя приводу ГРМ. В цьому випадку доведеться міняти не тільки його, а й інші деталі: поршні, клапани і т.д.
 3. Відсутність регулярного ТО або діагностики. Таким чином власник не розуміє, в якому стані знаходиться його техніка. Відправляючи її на важкі роботи, наприклад, збір врожаю, підвищується ймовірність виходу з ладу відразу декількох важливих запчастин, включаючи двигун.

Капітальний ремонт двигуна Cummins, Iveco повинен здійснюватися виключно професіоналами своєї справи. Нічого дивного, адже всі операції здійснюються в чистоті і при належному контролі. Попадання бруду всередину двигуна, погано закручені болти, неправильна установка запчастин погіршують ситуацію і в наступний раз буде потрібно вже не ремонт, а покупка.

Як відбувається ремонт двигунів Cummins, Iveco

Ремонт дизельних двигунів Cummins, Iveco, як і бензинових починається з діагностики:

 • електронна, за допомогою обладнання та спеціалізованого ПЗ;
 • перевірка роботи виконавчих механізмів, а також допоміжних систем;
 • стартери, датчики, генератори;
 • перевірка напрямних клапанів, поршневий групи і багато іншого.

Також рекомендуємо Вам ознайомитись із каталогом запчастин:

Фахівці компанії «Крупа і К» подбають і про планове техобслуговування, ремонт техніки Case. При необхідності проведуть аварійний або ж капітальний ремонт двигунів Cummins,Iveco:

 1. демонтаж і розбирання мотора;
 2. очищення і повна діагностика;
 3. вибракування запчастин і вузлів непридатних для експлуатації;
 4. ремонт та регулювання паливної системи, стартерів, генераторів;
 5. збірка, обкатка і зворотна установка.

Звичайно ж, це далеко не повний перелік дій і послуг. Якщо говорити про капітальний ремонт двигунів Cummins, Iveco, ціна залежить від кожного конкретного випадку. Зверніться до нас за розширеною консультацією, і ми гарантовано допоможемо.