Статьи о сельском хозяйстве

Функціональність та можливості трактора з обробки ґрунту розширюють спеціальним навісним та причіпним обладнанням. Серед базових агрегатів знаходиться дискова борона навісна для трактора. Вона дозволить якісно підготувати ґрунт до посіву різних сільськогосподарських культур.

15 березня

Жниварки – це сільськогосподарські машини, призначені для збирання врожаю, особливо зернових культур, таких як пшениця, ячмінь, овес та ін. Ножі для жниварок Case від всесвітньо відомого виробника сільськогосподарського обладнання Harvest Agro Group користуються великою популярністю серед фермерів.

26 лютого

Мастильні матеріали відіграють ключову роль у забезпеченні результативної роботи трактора, оскільки вони відповідають за мастило й захист трансмісії. Вибір трансмісійного масла для трактора є невід'ємною частиною обслуговування техніки.

05 лютого

Для передачі обертання між валами в механізмах передбачена гнучка деталь – приводний ремінь. У різних пристроях використовують різні види даних елементів. Найпоширеніші ремені для сільгосптехніки – клинові.

11 січня

Щоб сільськогосподарська техніка працювала справно, потрібно вибрати гідравлічний фільтр для трактора та регулярно проводити заміну. З ним система отримує нормальне функціонування й не забивається забрудненнями.

10 січня

У роботі тракторів дуже важливо забезпечити чистоту повітря, що надходить у двигун. Спеціальний повітряний фільтр для трактора захищає двигун від забруднень, а також підвищує його продуктивність.

04 грудня

Вибір правильних ножів для жниварок та правильний догляд за ними безпосередньо впливає на якість збирання врожаю.

04 грудня

Усього існує три види комбайнів: барабанні, роторні, а також гібридні з барабанною молотилкою. Вид комбайна підбирається в залежності від ваших потреб.

05 листопада

Кукурудза – одна з головних сільськогосподарських культур, які вирощуються в Україні. Для неї передбачено спеціальне високопродуктивне обладнання, а саме – жатка для збирання кукурудзи.

12 вересня

Жниварки для збирання зернових вважаються важливим сільськогосподарським обладнанням навісного типу. Техніка необхідна для зрізання та подальшого збирання культур.

24 липня
1 2 3 4