Статті про сільське господарство

Борони CASE – це приклад ґрунтообробної техніки, застосування якої допомагає в аерації ґрунту, що виключає її пересушування. Додатково застосування борін сприяє ефективній боротьбі з бур'янами та вирівнює поле, що полегшує обробку та підвищує якість урожаю.

16 червня

Культиватори – це різновид ґрунтообробної техніки, застосування якої допомагає зорати і розпушити землю, готуючи її до посадки. Також застосування культиваторів підійде за бажання очистити грунт від бур'янів або розрівняти ділянку.

16 червня

Для ведення сільського господарства у великій кількості власникам потрібна спеціальна техніка. Існують різні види сільгосптехніки. Кожна машина відрізняється індивідуальними характеристиками, які необхідні для виконання певного завдання. Обладнання підвищує продуктивність та дозволяє швидше без особливих фізичних зусиль обробити ґрунт або зібрати врожай. 

06 червня

Для засіювання городів та полів сільськогосподарськими культурами використовують спеціальне обладнання. Це зернові сівалки, що прикріплюються до задньої частини трактора. Вони значно спрощують діяльність фермерів та відрізняються специфічними конструктивними особливостями. 

06 червня

Жниварка комбайна - навісне обладнання для комбайна, що використовується на етапі скошування агрокультур та подальшої їх переробки (обмолочування). 

04 травня

Для забезпечення безперервної роботи зернозбирального комбайна ремонт комбайна може бути плановим або раптовим. Плановий ремонт здійснюється залежно від напрацювання техніки і, як правило, заздалегідь запланований.

04 травня

Зберігання зерна - важливий та відповідальний процес. Якщо буде порушено хоча б один із етапів, ризик забезпечити збереження врожаю прагнутиме нуля. Часто люди втрачають до 70% загального обсягу через те, що неправильно підібрали умови.

29 березня

Трактор у сільському господарстві потрібно повсюдно, відповідно, за ним потрібний ретельний догляд та своєчасний ремонт у міру необхідності. До поломок можуть призводити різні фактори - некоректний догляд, природне зношування деталей, неправильне зберігання, проблеми в регулюванні механізмів. 

29 березня

Трактор є машиною, що саморухається, яка розрахована на виконання сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, землерийних, транспортних робіт. Ця техніка має низьку швидкість пересування, але велику силу тяги.

03 березня

Жниварка (вона ж лобогрейка) є сільськогосподарською технікою, призначеною для скошування трави, сільськогосподарських культур та їх подальшого укладання у валки. 

03 березня
1 2