Ремонт турбокомпресорів Case (Кейс)

Паливна система Bosch, включаючи дизельну Common Rail, має на увазі використання насосів високого тиску різних видів. Турбокомпресор дає можливість збільшити потужність двигуна за рахунок подачі більшої кількості повітря в камеру згоряння. Необхідність наявності турбированного двигуна зустрічається в сільськогосподарській техніці, так як обумовлено частою роботою в агресивних умовах з максимальним навантаженням.

Вплив зовнішніх факторів, нерегулярне ТО, неправильна установка - основні причини поломок, при яких потрібно ремонт турбокомпресора.Якщо ж його не справити вчасно, то вузол прийде в непридатність, що позначиться на працездатності та придатності техніки.

У нашому каталозі запчастин Case є всі необхідні запчастини:

Основні причини поломки турбокомпресора

Відразу ж варто відзначити, що причини поломки криються не в самому вузлі, а саме впливу на нього. Йдеться про зовнішні чинники. Справа в тому, що турбіна не має на увазі будь-яких складних деталей, які з часом зношуються. Ремонт турбокомпресорів ситуативен, а значить фахівця слід звернути увагу на:

1. Масло

Воно захищає контактують елементи від постійного тертя. Брудне масло гарантує прискорення зносу деталей, а також підвищує ризик перегріву. На запчастинах утворюється наліт з сажі і бруду, збільшує її, що уповільнює його нормальному функціонуванню.

Проблеми з маслом - це:

  • використання неякісного масляного фільтра або нерегулярне його очищення, обслуговування.
  • застосування масла низької якості;
  • мастило містить пил і інше сміття;
  • вихід з ладу клапана масляного фільтра.

2. Мінімальна кількість змащення

Ремонт турбін турбокомпресорів необхідний, так як деталі піддаються сильному тертю, але мастила для захисту контактних деталей не вистачає. Про це можна судити по перегріву, так як система охолодження не може функціонувати належним чином.

На що звернути увагу:

  • потрібно ТО, так як причиною може бути брак або розрив масляного патрубка;
  • погане заповнення мастилом турбокомпресора;
  • простий техніки і неправильний її запуск після цього періоду.

3. Високі навантаження, несправність систем регулювання

У цьому випадку варто дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації, а також регулярно перевіряти систему охолодження. Що ж стосується регуляції, то її вихід з ладу призводить до максимального обертанню ротора турбокомпресора. В результаті з'являються тріщини на лопатях, пошкодження всього вузла.

Вартість ремонту турбокомпресорів

Щоб зробити ремонт турбокомпресора,фахівцям необхідно знайти причину поломки, оцінити ступінь пошкодження. Вартість ремонту індивідуальна для кожної ситуації, адже градація зносу, кількість пошкоджених елементів, необхідність капітального ремонту різна. В цілому, заощадити гроші і отримати кращий результат допоможуть професіонали з багаторічним досвідом компанії «Крупа і К». Сервіс спеціалізується на постачанні запчастин, а також витратних матеріалів до техніки Case, ремонті паливних систем Bosch і Common Rail, ремонті турбокомпресорів.

Починка виконується, як на місці поломки, так і на власній базі компанії. Зверніться до нас за вказаними на сайті контактам, щоб точно дізнатися, скільки коштує ремонт турбін турбокомпресорів саме вашої техніки. 

Послуги