Ремонт паливної системи Bosch

Ремонт паливної системи Bosch, важливої ​​частини автомобіля, призначеної для подачі палива в камеру згоряння, - процедура, яка не терпить зволікань. Відсутність регулярного обслуговування може призвести до проблем з запуском двигуна, зникнення тяги і потужності, підвищенню витрат пального, а також нестійкою і гучної роботі.

Основні причини поломки паливної системи Bosch

Ця конструкція складається з різних частин, що забезпечують фільтрацію, транспортування, облік, підготовку, відведення пального. Існує безліч причин поломок паливної системи Бош, серед яких найбільш часто зустрічаються:

  • Несправність електромагнітного клапана - требует ремонта;
  • Засмічення повітряного або іншого виду фільтрів - заміна цих запчастин допоможе вирішити проблему;
  • Проблеми з пусковим підігрівом - вимагають втручання фахівця і установки нових пускових свічок;
  • Труднощі з перепускним клапаном - вимагають заміни цього елемента новим;
  • Поломка сопла форсунки - призводить до заміни сопла;
  • Муфта випередження подачі палива - потребує придбання та встановлення нової муфти;
  • Поломка насоса - призводить до втручання ремонтника або монтажу нового.

Щоб зробити ремонт паливної системи Bosch в Києві, Дніпрі, Харкові або інших містах України, будуть потрібні якісні запчастини, а також послуги фахівців.
Вартість ремонту паливних систем Бош
На ціни на ремонт паливної системи Bosch впливають багато факторів. Серед них - комплекс робіт, які належить зробити фахівця для встановлення причин несправності конструкції і їх усунення. Також на підсумковій вартості відображаються вид та виробник запчастин, які потребують заміни, і інші нюанси. Тому вартість розраховується для кожного клієнта індивідуально.

Найменування робіт

Ціна

Заміна насоса

550 грн

Чистка форсунок

750 грн

Демонтаж і установка колектора

450 грн

Заміна різних фільтрів

від 250 грн

Якщо ви хочете замовити ремонт паливної системи Bosch, Дніпро, Київ та інші міста пропонують масу варіантів. Прийнятна ціна на запчастини і кваліфіковані фахівці очікують у компанії «Крупа і К». Доставка необхідних для конструкції Бош елементів проводиться зручним для клієнта способом.

Послуги