Ремонт паливної системи Cummins, Iveco

Американський двигун Cummins або італійський Iveco відрізняються своєю якістю і тривалим терміном служби. Щоб згадані характеристики розкрили себе в повному мірою, необхідно регулярне ТО і своєчасна заміна запчастин. Нормальна робота двигуна неможлива без правильного функціонування паливної системи.

Якщо спостерігаються дрібні неполадки, варто звернутися до нас - компанії «Крупа і К». Професіонали гарантують комплексний ремонт паливної системи Cummins,Iveco.

Основні причини поломки паливних систем Cummins, Iveco

  • засмічення фільтра для палива. Про це говорить утруднений запуск двигуна, відсутність номінальної потужності;
  • проблеми із зливним топливопроводом (деформація) - можливі перебої в роботі в будь-яких режимах;
  • розгерметизація системи. Спостерігається високий витрата палива, невпевнений холостий хід, явний запах і патьоки палива;
  • наявність води в паливі або баку. На низьких оборотах спостерігаються ривки.

Перераховані випадки далеко не єдині, які мають на увазі ремонт паливних систем Cummins,Iveco.Для кращого результату недостатньо просто розбиратися: потрібні високоякісна апаратура для діагностики, оригінальні запчастини, знання особливостей двигуна згаданих виробників. Все це і навіть більше вже є в нашій компанії.

Як відбувається ремонт паливної системи Cummins, Iveco

Насамперед слід провести діагностику, яка допоможемо виявити можливі неполадки. Відштовхуючись від цього вибирається оптимальна схема ремонту і формується ціна.

Фахівці «Крупа і К» допоможуть в:

  • заміні паливних форсунок, а також паливного насоса;
  • ремонті PLD секцій, ТНВД.
  • повної промивки системи. Справа в тому, що від якості паливного залежить робота всього двигуна. Якщо ж обслуговування нерегулярно, промивка може бути терміновою;
  • паливна система двигуна Cummins, Iveco потребує не тільки в ремонті і заміні певних деталей, але і регулюванню паливний апаратури і форсунок, зокрема. У разі, якщо подача дизеля, бензину або газу порушена, поломки можуть бути куди серйозніше.

Кваліфіковані менеджери проведуть повну консультацію: орієнтують на вартість, розкажуть про неповний перелік послуг, представлять асортимент необхідних оригінальних запчастин.

Дозволяйте обслуговувати свій техніки професіоналам своєї справи - компанії «Крупа і К»!

Послуги