Ремонт паливної системи Common Rail

Современная дизельна техніка часто оснащується системою Common rail, розробленої інженерами компанії Bosch. Нічого дивного, адже вона дозволяє істотно скоротити споживання палива, знизити рівень токсичності вихлопних газів і навіть гучність ДВС.

Якщо говорити простими словами, то це електронна система управління двигуном, що регулює не тільки уприскування в камеру згоряння, а й однакове тиск у всіх циліндрах.

Незважаючи на універсальність, ремонт паливної системи Common Rail рано чи пізно буде потрібно, так як складається вона з багатьох елементів, які приходять непридатність з різних причин:

 • клапан дозування палива;
 • форсунки і рампа;
 • ТНВД - паливний насос високого тиску.

У нашому каталозі запчастин Case є всі необхідні запчастини:

Основні причини поломки паливної системи Common Rail

Як зрозуміти, що необхідний ремонт паливної системи Common rail в Києві?Причин достатньо:

 1. Некоректна робота поршня, внаслідок чого водій відчуває вібрацію від двигуна. Це говорить про те, що робота мотора нерівномірна і «троїть».
 2. Чорний або сірий дим вкаже на несправність форсунок.
 3. Відзначається підвищена витрата палива, при тому, що Common rail покликаний його економити.
 4. Двигун з першого разу не запускається.

Що це стосується причин поломок, то все залежить від справності кожного елемента в системі, а також їх сумарної коректної роботи. У будь-якому випадку, існують і свої нюанси:

 • закінчився моторесурс окремого або відразу декількох компонентів;
 • використання неякісного палива;
 •  рідкісна заміна паливних фільтрів;
 • відсутність регулярного технічного обслуговування

Ціни на ремонт паливної системи Common rail прямим чином залежать від складності та комплексного підходу. Можете бути впевнені, що це набагато дешевше покупки нових елементів, а також їх подальшого налагодження.

Як виконується ремонт паливної системи Common Rail

Зверніть увагу, що цим повинні займатися фахівці з багаторічним стажем, які мають досить кваліфікації для обслуговування як самої системи, так і спеціалізованої техніки, наприклад, Case.

Будь-який ремонт починається з діагностики кожного елемента: форсунки, ТНВД і інших вузлів. У разі виявлення дефекту - деталі ремонтуються або ж замінюються новими з подальшою регулюванням. Пам'ятайте про те, що ремонт без усунення причини, як мінімум, призведе до некоректної роботи техніки. Після обслуговування, фахівці збирають все в єдине ціле і тестують на справність.

Якісний ремонт паливної системи Common rail Дніпро з усіма гарантіями зроблять професіонали ТОВ «Крупа і К», так як працюють з легковою, напівкомерційний і великогабаритної технікою та комплектуючими до неї.

Как выполняется ремонт топливной системы Common Rail

Обратите внимание, что этим должны заниматься специалисты с многолетним стажем, которые имеют достаточно квалификации для обслуживания как самой системы, так и специализированной техники, например, Case.

Любой ремонт начинается с диагностики каждого элемента: форсунки, ТНВД и прочих узлов. В случае обнаружения дефекта – детали ремонтируются или же заменяются новыми с дальнейшей регулировкой. Помните о том, что ремонт без устранения причины, как минимум, приведет к некорректной работе техники. После обслуживания, специалисты собирают все в единое целое и тестируют на исправность.

Качественный ремонт топливной системы Common rail Днепр со всеми гарантиями произведут профессионалы ТОВ «Крупа и К», так как работают с легковой, полукоммерческой и крупногабаритной техникой и комплектующими к ней.

Послуги