Ремонт гідромотора Case

Гидромотор Case - досить об'ємний двигун, призначений для регулювання обертання валу. Класифікація подібна до насосами, тому розрізняють героторні, поршневі і шестеренні двигуни.

У порівнянні з іншими типами, гідромотори відрізняються меншими габаритами і масою, великими можливостями регулювання частоти обертання. Також їх запуск і розгін виконується швидко. Використовується гідромотор для сільськогосподарської техніки, дорожніх і комунальних машин.

Незважаючи на всі переваги і надійність, ремонт гідромотора Case (Кейс) однозначно знадобиться. Щоб уникнути серйозних поломок, слід проводити регулярне ТО, дотримуватися експлуатаційних правил, а також обслуговувати двигун у професіоналів з багаторічним досвідом.

Основні причини поломки гідромотора

Відзначимо, що покупка нового гидродвигателя може обійтися в половину вартості техніки. Заощадити дасть можливість своєчасне усунення несправностей, а також використання високоякісних витратних матеріалів.

Ремонт гідромотори Кейс в Дніпропетровську проводиться з наступних причин:

1. Повільне обертання приводу.

Проблема може полягати в зносі деталей розподільних вузлів, поршневих груп і різних ущільнень. Зверніть увагу і на поверхню деталей на виявлення дефектів.

2. Нестабільність в роботі при мінімальних обертах.

Руйнування ГТВ, знос запчастин, шорсткості на поверхні валів і шатунів, задираки на елементах поршневий групи, які передають крутний момент - головні причини.

3. Нерівномірне обертання валу.

Фахівці в першу чергу перевіряють гідросистему на наявність повітря, відповідність тиску на вході, стабільність подачі гідравлічної рідини.

Ремонт гідромотори Case (Кейс) знадобиться і в ряді інших випадків. Дуже важливо довірити обслуговування найкращим майстрам, так як це дозволить заощадити кошти і зробити найбільш якісну лагодження.

Вартість ремонту гідромоторів

Усунення поломок на увазі:

  • Повну розбирання двигуна для виявлення зносу або руйнувань компонентів;
  • Відновлення або заміну запчастин поршневий групи, а також ущільнень;
  • Різні вимірювання витрати в дренажних лініях;
  • Видалення повітря з гідросистеми при необхідності;
  • Регулювання тиску, а також усунення перекосів і биття в з'єднаннях.

Як ви могли помітити, несправностей досить багато, тому кожен випадок діагностується індивідуально. Ефективний і результативний ремонт гідромоторів Кейс в Дніпропетровську гарантує компанія «Крупа і К». Фахівці завжди запропонують недорогу стабільну вартість, повну консультацію, можливість ремонту на виїзді і доставку необхідних деталей по всій Україні.

Послуги