Запчастини на екскаватор Case

Запчастини на екскаватор Case випускаються компанією Case -виробником техніки для будівництва та сільського господарства. У 1998 році Кейс вийшли на світовий ринок завдяки створенню перших екскаваторів-навантажувачів з плавним регулюванням руху. 

Також рекомендуємо запчастини на іншу техніку Case в компанії “Крупа і К”:

За всю історію розвитку компанії запчастини для екскаваторів Case зарекомендували себе настільки добре, що зараз є одними з найпопулярніших. Вони мають ряд переваг, які переконують покупця зробити вибір на користь цієї компанії.

 1. Постійний розвиток. Вони не стоять на місці, впроваджують інноваційні рішення та технології. 
 2. Ідуть у ногу з часом. Як тільки з'явилися комп'ютерні технології, компанія відразу почала використовувати нові можливості у своїй техніці. Після цього з'явилося нове прізвисько – «думаюча техніка».
 3. Розповсюдження. Продукція представлена ​​у багатьох розвинених та успішних країнах, у тому числі й в Україні.
 4. Якість продукції. Виготовлення з хороших матеріалів плюс сучасні технології – чітка та точна робота без поломок навіть за тривалої експлуатації. Наприклад,запчастини на екскаватор Кейс можуть служити вам десятки років. 
 5. Широкий асортимент. На сайті можна вивчити каталог з наявними запчастинами на екскаватор Кейс.

Каталог запчастин на екскаватори Case в Україні

Сільське господарство та будівництво – сфери, у яких при щоденному використанні техніка має зношування. Іноді виникає потреба замінити деякі деталі.

У нашому магазині представлені запчастини на екскаватор Кейс - всі види, які можуть знадобитися. До них відносяться деталі для ходової, двигуна, гідравліки, трансмісії, системи охолодження, коронки та адаптери, а також елементи кузова (кабіни). 

Якщо екскаватор Case має несправність, пов'язану з ходовою, вам може знадобитися:

 • гайки, болти, шайби;
 • зірочки;
 • напрямні колеса;
 • черевики;
 • опорні ковзанки;
 • механізми натягу. 

Для двигуна: генератори, насоси, ремені, стартери, колінвали, форсунки, ремкомплекти, вкладиші.

До гідравліки належать такі елементи:

 • вал;
 • поршні;
 • гідроциліндр, його ремкомплект, блоки;
 • гідронасоси.

Щоб виправити поломку трансмісії, найчастіше необхідні колісні редуктори, а також редуктори ходу та повороту. 

Запчастини на екскаватор Case славляться своєю практичністю та інноваційністю. Тому їх застосування полегшить вашу роботу, прискорить її та допоможе уникнути частих неполадок.

Купити запчастини на екскаватори Case

Техніці властиві поломки, тому іноді вона потребує нових деталей. Раніше було досить складно знайти потрібні запчастини Case. Але тепер ми володіємо величезним асортиментом, щоб ви змогли знайти необхідну деталь і отримати її в найкоротші терміни.

Запчастини на екскаватор Case замовити на нашому сайті. Доставка здійснюється за такими містами, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів. 

До того ж, запчастини на екскаватор Кейс мають ціну, виправдану якістю товару. Приєднуйтесь до користувачів, які вибирають товари першокласного рівня!