Борона: види, особливості та застосування в сільгосп промисловості
Борони CASE – це приклад ґрунтообробної техніки, застосування якої допомагає в аерації ґрунту, що виключає її пересушування. Додатково застосування борін сприяє ефективній боротьбі з бур'янами та вирівнює поле, що полегшує обробку та підвищує якість урожаю.
Для правильного вибору, варто розібратися з особливостями використовуваних моделей ґрунтообробної техніки.
Класифікація борін
Сьогодні на ринку представлені такі види борін:
- дискова;
- шлейфова;
- ланцюгова;
- голчаста;
- зубна;
- пружинна;
- ротаційна.
Що таке борона дискового типу? Тут виконавчим органом виступають диски, розташовані під певним кутом. При русі трактора або іншого тягового механізму відбувається їх обертання, що розрізає та розпушує пласти ґрунту.
Залежно від особливостей виконання диска, можна придбати легке чи важке обладнання. Також пропонуються моделі середньої тяжкості. Легкі дискові борони застосовуються для обробки полів після збирання зернових. Важкі завдяки можливості розпушувати грунт на глибині до 20 см, підходять для масштабної обробки. Цей тип сільськогосподарської техніки добре зарекомендував себе грунті високої вологості.
Виконавчий орган шлейфової борони з огляду на особливості плаваючого з'єднання забезпечує ідеальний повтор рельєфу грунту. Це гарантує високу ефективність обробки. Даний вид техніки відрізняється легкістю, тому не підходить для глибокого боронування. Використовуючи запчастини офіційного виконання, можна у разі пошкодження швидко замінити один із елементів робочого органу.
Зубчаста борона – це причіпна техніка, в основі якої є сталева рама із зубами, встановленими по діагоналі. Водій, перебуваючи в кабіні трактора, може регулювати глибину боронування, змінюючи положення зубців щодо спрямування руху.
Для видалення бур'янів добре підходить сітчастий вид причіпного обладнання. Принцип роботи полягає у видаленні верхнього шару ґрунту разом з корінням бур'янів і розбивання грудок землі. Застосування акумулятора тиску допомагає відкоригувати рівень притискання борони до землі.
При необхідності ви можете вибрати та замовити запчастини на іншу техніку CASE:
Сільськогосподарська техніка CASE
Історія бренду CASE, як провідного виробника техніки сільськогосподарського призначення, розпочалася 175 років тому. Впровадження передових технологій і дотримання світових стандартів якості підвищує попит на моделі, що випускаються. Плюс: асортимент ґрунтообробної техніки регулярно розширюється, що допомагає підібрати оптимальний варіант залежно від характеристик ґрунту та типу його обробки.
Завдяки розширенню дилерської мережі кожен клієнт може розраховувати на оперативну доставку. Важливо: додатково можна купити запчастини CASE, застосування яких допоможе з ремонтом техніки CASE та обслуговуванням техніки сільськогосподарського призначення.