Насіння соняшнику Nuseed

Бренд Продукт Гібрид Сегмент
Nuseed Соняшник НХK12M010 HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник НХK12M010 (Круізер) HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4ХМ411 HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник Кобальт 2 HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник Кобальт 2 (Круізер) HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4Х470 CLP HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4Х505 CL HO, CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4Х302 E HO, SU, DMR
Nuseed Соняшник Камаро 2 CL, DMR
Nuseed Соняшник Камаро 2 (Круізер) CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4ЛM408 CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4ЛM408 (Круізер) CL, DMR
Nuseed Соняшник Н4ЛM406 CL, DMR
Nuseed Соняшник X4219 Express
Nuseed Соняшник X4219 (Круізер) Express
Nuseed Соняшник Імпакт CL, DMR, OR7+

Насіння соняшнику nuseed - це гібриди, які проростають в різних кліматичних умовах. Американська компанія Ню Сід має свої філії в багатьох країнах Європи, СНД, Америки та Австралії. Насіння соняшнику Ню Сід маютьголовна перевага - це якість продукції, великий асортимент і оптимальні ціни, завдяки чому займають лідерські позиції серед інших виробників. У нашій компанії насіння соняшнику Nussed є найпопулярнішими гібридами, оскільки вони мають високі технологічні цінності, легко вирощуються і дають хороший урожай. У більшості гібридів Nuseed дуже висока врожайність - близько 40 центнерів на 1 гектарі на території України.

Види насіння соняшнику ню сид

Компанія Nussed створює якісну продукцію з кращими технологіями виробництва і показниками. Великий вибір насіння дає можливість вибрати продукцію для будь-яких кліматичних умов і місцевості. ЗЄмену соняшнику nuseed діляться на кілька видів:

  •  стандартні;
  •  під препарати для захисту;
  •  SU-гібриди.

Також, гібриди можна поділити за типом: високоолеінового, кондитерські та лінолевої.

У каталозі магазина представлені кращі насіння nuseed.Клієнти інтернет-магазину "Крупа" можуть підібрати і придбати оригінальні сорти і гібриди соняшнику, які відповідають всім вимогам і умовам вирощування. Купити насіння соняшнику в Україні можна в інтернет-магазині нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати насіння гібридів з урахуванням ваших побажань.

Ціни на насіння соняшнику Nuseed

Компанія "Крупа" пропонуєоригінальнінасіння соняшнику Ню Сід. У нашому каталозі представлені десятки гібридних сортів кращої якості, адаптованих під український клімат. Перш, ніж зробити велику покупку насіння соняшнику, будь-який фермер враховує всі свої витрати, ефективність і прибуток.У нас представлена найкраща ціна насіння соняшнику в Україні. Компанія "Крупа" зацікавлена в тому, щоб кожен клієнт мав можливість придбати якісне насіння соняшнику Ню Сід або насіння Сорго за найкращою і прийнятною ціною. 

Якщо ви хочете зробити замовлення і вас цікавлять ціни на насіння соняшнику nuseed, звертайтеся до наших менеджерів, які допоможуть вам з вибором і дадуть відповідь на всі запитання.

Купити насіння соняшнику nuseed в Україні

В останні роки в Україні набирають обертів популярності гібриди насіння соняшнику Nuseed і це не просто так. Вони мають великі переваги в порівнянні з іншими виробниками. Ви можете самостійно переконатися в цьому і купити насіння соняшнику вУкраїні. Ми розповімо про головні особливості гібридів соняшнику Nussed:

  • найголовніший козир цих гібридом - це врожайність; 
  • вони дуже прості у вирощуванні і не вимагають пильного нагляду;
  • мають високі харчові та технологічні цінності;
  • одна з найвищих врожайності в Україні.

Купити насіння nuseed можнана сайті krupaik.com.ua. Ми працюємо тільки з якісними і оригінальними насінням соняшників, зaвoдaмі-пpoізвoдітeлямі і прямими дистриб'юторами, тому ви отримаєте 100% оригінальний товар. Фахівці компанії "Крупа" допоможуть вам вибрати кращі сорти для вирощування. Поспішайте недорого купити насіння соняшнику nuseed з доставкою по Україні: Харків, Дніпро, Київ Одеса, Львів чи будь-який інший куточок країни.

Также рекомендуємо використовувати елеваторне обладнання: