Семена Сорго Nuseed

Бренд Продукт Гібрид Сегмент
Nuseed Сорго Спринт W White
Nuseed Сорго 319X120 Red
Nuseed Сорго 400X36 silo
Nuseed Сорго 400X82 silo
Nuseed Сорго 419X124 Red
Nuseed Сорго 341X120 White

 

 

Семена сорго nuseed - це унікальний гібрид соняшнику, який здатний витримувати аномальні посухи і вживати в рази менше води, ніж кукурудза, маючи подібну калорійність і харчову цінність.
Систематичний розвиток компанії Nuseed сприяє прогресу на ринку, розробці нових гібридів і підвищення якості продукції. Тому, насіння сорго ню сид - ідеальне рішення для тих, кому потрібно забезпечити стабільно високу врожайність.

Насіння сорго- високоврожайний, пластичний і стабільний гібрид соняшнику Ню Сід (насіння соняшнику Nuseed),який пристосовується до грунтово-кліматичних умов вирощування і підходить для посушливої або малопродуктивних земель.

Види насіння сорго nuseed

Семена сорго nuseed є однією з найперспективніших культур, що витримують сильні посухи, має високу продуктивність і володіє високими кормовими якостями.
Сорговий діляться на такі види:

  • цукрове сорго відрізняється від інших видів наявністю в стеблі до 20% цукру;
  • зернове сорго - стандартне зерно, яке має підвищені якості, і знаменитий як насичений корм для домашніх тварин.

Купити насіння сорго в Україні можна на сайті krupaik.com.ua. Ми працюємо тільки з якісними і оригінальними насінням соняшників, зaвoдaмі-пpoізвoдітeлямі і прямими дистриб'юторами, тому ви отримаєте 100% оригінальний товар.

Ціни на насіння Сорго Nuseed

Соняшник - високоприбуткова олійна культура, яка вирощується в Україні у величезних масштабах. Ціна насіння сорго в Україні залежить від декількох факторів, наприклад, сорт і обсяг замовлення.
Ми пропонуємо тільки самі стійкі і високоврожайні гібриди і насіння сорго Nuseed.Фахівці нашої компанії проконсультують вас і допоможуть підібрати потрібний сорт з широкого асортименту гібридів зернового, силосного і цукрового сорго, а також підкажуть ціни на насіння сорго nuseed.

Купити насіння сорго nuseed в Україні

Купити насіння сорго в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Представлені в каталозі компанії «Крупа» насіння, які мають значний рівень родючості, ідеальні для лісостепових і степових кліматичних зон, а також несприятливих для вирощування географічних регіонів.

Особливості:

  • Високоврожайний, стабільний і пластичний гібрид.
  • Вирощується в моно і змішаних посівах з кукурудзою.
  • Здатний витримувати аномальні посухи.
  • Може використовуватися в монопосеве.
  • Відмінне кущіння і швидке відростання.
  • Підходить на другий урожай в рік після жита на зелений корм.

Фахівці компанії "Крупа" допоможуть вам вибрати кращі сорти для вирощування. Поспішайте недорого купити насіння сорго nuseed з доставкою по Україні: Харків, Дніпро, Київ Одеса, Львів чи будь-який інший куточок країни.

Также рекомендуємо використовувати елеваторне обладнання: