Ремонт двигунів тракторів

Двигуни можна порівняти з серцями сільськогосподарських машин: стабільність їх функціонування забезпечує успішність діяльності. Ремонт двигунів трактора має бути вчасним та якісним.

Ми пропонуємо діагностику та ремонт моторів тракторів СASE, New Holland на нашій базі у місті Дніпро або на виїздах мобільних бригад по Україні.

Які ознаки, що двигуну трактора може знадобитися капітальний ремонт?

Сучасні двигуни, пов’язані з електронікою агрегата, дуже відрізняються від колись широковживаної механіки. Часто несправність надто важко виявити, оскільки саме лише колір диму або інші наявні симптоми не вважаються вирішальними. Електронікою спеціальних модулів сучасних двигунів регулюються незначні зміни та подача дизеля.

Але у разі складної несправності двигуна електроніка трактора дасть світловий сигнал на панель приладу.

Точно робити капітальний ремонт необхідно, коли:

  • трактор газує при підйомі, розворотах, технологічних операціях;
  • відбуваються вагомі зміни у кольорі диму на чорний або сірий;
  • збільшується розхід масла;
  • значно знижується потужність механізму.

Але визначитися з проведенням заходів краще за все допоможуть спеціалісти. У нас можна замовити діагностику мотора та капремонт за помірною ціною.

Капітальний ремонт дизельних двигунів тракторів СASE, New Holland

Ми давно та успішно обслуговуємо агрегати СASE, New Holland та маємо багато вдячних клієнтів. У зручному для вас місті та зручний час швидко виручимо навіть у ситуації, коли роботам загрожує зрив через поламку.

Як високоосвічені та кваліфіковані фахівці:

  • проводимо діагностику та виявляємо несправність;
  • здійснюємо дефектацію деталей;
  • міняємо несправні елементи.

У нас завжди є у наявності усі запчастини, ремонт дизельних двигунів на трактори для нас – один з домінуючих напрямів.

Як відбувається ремонт?

Перед тим, як розпочати процедуру, ми:

  • тестуємо модулі керування;
  • перевіряємо двигун на спрацювання та працездатність;
  • оглядаємо паливну апаратуру.

До послуги входить усунення поламок різних типів (порушення геометрії корінних опор блоків циліндрів, завали та провали гільз, дефекти нижніх та верхніх головок шатунів, мікротріщини колінчастих валів, їх биття та прогини та багато іншого). Також відшліфуємо шийки колін валу, відполіруємо кулачки розподільного. Здійснюємо підгін нижніх та верхніх голівок шатунів, ремонт голівок блоків циліндрів тощо. За необхідності замінимо сідло клапану, підріжемо його кути, поставимо сальники, перевіримо кожен клапан тестом-вакуумом.

Якщо потрібен ремонт паливної апаратури дизельних двигунів, трактор не може працювати: система високого тиску впорскує дизель до камери згоряння, щоб машина почала рухатися.

Крім того, ремонтуємо паливні насоси, налаштовуємо форсунки, встановлюємо нові фільтри очищення, промиваємо систему спеціальним розчином.

Наша команда професіоналів має відмінне професійне спорядження, яке використовується як на нашій базі, так і на виїзді у переїзних майстернях за вашим викликом.

Вартість ремонту двигуна трактора

У вартість ремонту двигуна включені проведені роботи, а також ціна запчастин, які довелося замінити. Звісно, заплатити треба й за діагностику.

Наші деталі поставляються з надійних джерел та характеризуються європейською та американською якістю, а досвідчені майстри з інженерною освітою з легкістю виконають капітальний ремонт за прийнятну вартість. Тож переплачувати не доведеться, ціна залежить від важкості ушкоджень.

Ми працюємо з повагою до вас. Оплата здійснюється після того, як ви переконаєтеся у справності техніки.

Послуги